W sobotę, 18 lipca na olsztyńskim lotnisku Dajtki odbyła się kolejna edycja wyścigów Night Power 2015 Jet Car Show. W wyścigach na dystansie 1/4 mili rywalizowało 80 zawodników, a w roli głównej można było zobaczyć samochód z tysiącami koni mechanicznych pod maską. Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Fot. Mazuria.tv
Fot. Mazuria.tv

W tegorocznej edycji Night Power 2015 Jet Car Show główną atrakcją było auto z napędem odrzutowym, które przyjechało wraz z całym team-em wyścigowym prosto z Francji. Maszyna ma pod maską 6 tys. koni mechanicznych i może rozpędzić się do 480 km na godz. I choć Jet Car nie brał udziału w zawodach z innymi uczestnikami, to w ciągu dnia odbyły się cztery zapierające dech w piersi przejazdy pokazowe. Publiczność mogła poczuć moc auta na własnej skórze, bo ciepło z silnika było czuć z kilkudziesięciu metrów. To jednak nie koniec emocji, jakie zagwarantował Jet Car. Wśród fanów motoryzacji znaleźli się szczęśliwcy, którzy mogli uczestniczyć w przejazdach na fotelu pasażera.

W wyścigach na ¼ mili w dziesięciu kategoriach wystartowały m.in. takie auta jak Lamborghini Gallardo, Chevrolet Corvette czy Porsche 911. Wśród atrakcji znalazła się strefa nagłośnienia samochodowego car audio „DD Zone”. Wisienką na trocie tej strefy był samochód, który przyjechał prosto ze Słowacji (DD TEAM Slovakia) i jest jednym z najgłośniejszych samochodów w Europie. Impreza na olsztyńskim lotnisku przyciągnęła nie tylko fanów motoryzacji, ale także całe rodziny.

Fot. Mazuria.tv

 

 

Night Power w Olsztynie

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież