Olsztyński zespół Traffic Junky, w którego składzie gra dwóch muzyków z Mrągowa, wydał swój pierwszy, długogrający album. Z tej okazji, 14 października, odbył się akustyczny koncert grupy, na którym gościliśmy z naszą kamerą!

Od lewej: Paweł Rychta i Dariusz Krasowski swoje pierwsze muzyczne kroki stawiali w Mrągowie. Fot. Paweł Krasowski
Od lewej: Paweł Rychta i Dariusz Krasowski swoje pierwsze muzyczne kroki stawiali w Mrągowie. Fot. Paweł Krasowski

Traffic Junky to niezwykłe połączenie klasyki rocka z nowocześnie brzmiącymi riffami. Kapela serwuje muzyczny powrót do czasów hard rocka lat siedemdziesiątych, a jednocześnie można w ich twórczości usłyszeć sporo grunge’u i stoner rocka. Debiutancki album zespołu nosi tytuł "Desert Carnival". Krążek od samego początku zbiera mnóstwo bardzo dobrych recenzji. Dawid Marzęcki z portalu z portalu www.deathmagnetic.pl tak opisuje płytę: "Czuć brud, zapach jaranego zielska i pył tytułowej pustyni. Te uczucie nie będzie nas odstępowało chociażby na krok podczas słuchania tego albumu. Na wszystko dodatkowo wpływa doskonale dobrany wokal Darka Krasowskiego, jego czyste i zawijane wokalizy idealnie wpasowują się w stonerowe kanony. Wokalista spełnia swoje zadanie perfekcyjnie, a jego głosową rasowość doceni każdy fan sceny rockowej. Warto wspomnieć też o linii basowej, którą doskonale możemy usłyszeć podczas chwytliwych zwrotek. Ostatnią rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę to stara, dobra hard rockowa solówka – muzycy spełniają swoje zobowiązania."

Traffic Junky tworzą: Dominik Piechowski - Bas, Dariusz Krasowski - Wokal, Filip Zawadzki - Bębny, Paweł Rychta - Gitara. Darek i Paweł pochodzą z Mrągowa i swoje pierwsze muzyczne kroki stawiali właśnie w tym mieście. Mrągowscy muzycy między innymi o tym opowiadają w wywiadzie, jakiego udzielili nam tuż przed koncertem. Zobaczcie nasze video!

Więcej o Traffic Junky - kliknij tutaj.

 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież