Do 12 grudnia 2016 roku trwa plebiscyt na najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt. W gronie 16 nominowanych znalazły się propozycje z Warmii i Mazur.

Fot.wikimedia.org
Fot.wikimedia.org

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. To gwarancja wysokiej jakości zapewnianych przez nie atrakcji. Nagrodą główną są realizowanie przez Polską Organizację Turystyczną działania promocyjne w nadchodzącym roku.

Wśród 16 nominowanych znalazły się propozycje z Warmii i Mazur. Mieszkańcy naszego regionu mogą głosować na najdłuższe jezioro w Polsce – Jeziorak czy rowerowy Szlak Green Velo, który przebiega przez północną część województwa. Każda osoba w trakcie trwania konkursu może oddać tylko jeden głos (TUTAJ). Zwycięzców poznamy 17 lutego 2017 roku.

Do tej pory na liście produktów, które uzyskały certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej w latach 2008-2014 znalazły się Piknik Country w Mrągowie, Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Krutyni oraz Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Old Jazz Meeting – Złota Tarka” w Iławie.

Źródło: Wrota Warmii i Mazur

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież