Kolejni przedsiębiorcy, usługodawcy i organizatorzy z regionu odebrali certyfikaty na produkt i usługę Warmii i Mazur. Podczas gali „Produkt Warmia Mazury”, która w piątek 9 grudnia odbyła się w Hotelu Omega w Olsztynie, tytuły otrzymały 24 podmioty, które w swojej codziennej pracy inspirują się rozwojem przedsiębiorstwa, promocją postaw inwestycyjnych, wymianą doświadczeń i zwiększeniem konkurencyjności lokalnych firm. Dzięki przyznawanym certyfikatom, produkty i usługi wytwarzane w regionie są od razu rozpoznawalne zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów.

"Produkt Warmia Mazury"

Ma on uświadomić konsumentom, że dany produkt pochodzi z naszego regionu. W identyfikacji produktów regionalnych pomocny jest certyfikat "Produkt Warmia Mazury". Może go otrzymać firma, która wytwarza dany produkt, usługę, bądź organizuje dane wydarzenie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową w okresie co najmniej 24 miesięcy, licząc do dnia złożenia wniosku.

O ten znak mogą się ubiegać zarówno osoby prywatne, firmy, jak i placówki publiczne. Celem głównym projektu „Produkt z Warmii i Mazur“ jest wzrost konkurencyjności, jak i atrakcyjności gospodarczej Warmii i Mazur.

VIII Gala "Produkt Warmia Mazury"

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież