Kolejni przedsiębiorcy, usługodawcy i organizatorzy z regionu odebrali certyfikaty na produkt i usługę Warmii i Mazur. Podczas gali „Produkt Warmia Mazury”, która w piątek 9 grudnia odbyła się w Hotelu Omega w Olsztynie, tytuły otrzymały 24 podmioty, które w swojej codziennej pracy inspirują się rozwojem przedsiębiorstwa, promocją postaw inwestycyjnych, wymianą doświadczeń i zwiększeniem konkurencyjności lokalnych firm. Dzięki przyznawanym certyfikatom, produkty i usługi wytwarzane w regionie są od razu rozpoznawalne zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder rootrootcacherootpreview.

"Produkt Warmia Mazury"

Ma on uświadomić konsumentom, że dany produkt pochodzi z naszego regionu. W identyfikacji produktów regionalnych pomocny jest certyfikat "Produkt Warmia Mazury". Może go otrzymać firma, która wytwarza dany produkt, usługę, bądź organizuje dane wydarzenie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową w okresie co najmniej 24 miesięcy, licząc do dnia złożenia wniosku.

O ten znak mogą się ubiegać zarówno osoby prywatne, firmy, jak i placówki publiczne. Celem głównym projektu „Produkt z Warmii i Mazur“ jest wzrost konkurencyjności, jak i atrakcyjności gospodarczej Warmii i Mazur.

VIII Gala "Produkt Warmia Mazury"

{galeria}2016/galerie/warmiamazury-2016{/galeria}

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież