Obiekty turystyczne z warmińsko-mazurskich wsi po raz kolejny powalczą o miano najlepszych z najlepszych. Zgłoszenia do konkursu Agro-Eko-Turystycznego „Zielone Lato” można nadsyłać do 27 kwietnia.

Fot. commons.wikimedia.org
Fot. commons.wikimedia.org

 Konkurs „Zielone Lato” to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych w naszym województwie konkursów, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą obiekty turystyczne zlokalizowane na terenach wiejskich Warmii i Mazur. – Dzięki przedsięwzięciu popularyzujemy idę współpracy i przedsiębiorczości na warmińsko-mazurskiej wsi oraz promujemy turystykę na tych obszarach. To niezmiernie ważne zadanie z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju turystyki w naszym województwie – twierdzi Dorota Zalewska-Bomba, dyrektor Departamentu Turystyki, głównego organizatora konkursu.

Celem konkursu jest znalezienie, nagrodzenie oraz promocja najlepszych obiektów turystycznych w trzech kategoriach: gospodarstwa gościnne – wypoczynek u rolnika, gospodarstwa gościnne –wypoczynek na wsi oraz zagrody edukacyjne Warmii i Mazur.  Informacji w sprawie konkursu udziela Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Źródło: Wrota Warmii i Mazur, oprac.red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież