„Mrągowo - the Best country to Invest” to hasło, które promuje potencjał gospodarczy Mrągowa w kampanii prowadzonej w ramach w projektu „Dobry klimat dla biznesu w Mrągowie”.

Skąd pomysł?

Pomysł na projekt powstał z potrzeby pokazania i promocji  terenów inwestycyjnych szerzej - w kontekście klimatu dla biznesu w Mrągowie, a także chęci zaangażowania lokalnych przedsiębiorców i zacieśniania współpracy na linii biznes-samorząd.  Atrakcyjne  w pełni uzbrojone tereny inwestycyjne, to nie wszystko, konieczna jest ich aktywna promocja, jednak i to nie wystarczy jeśli nie wykorzystamy prawdziwego potencjału jaki mamy u siebie, lokalnie. Tym potencjałem  są nasi przedsiębiorcy. To oni są motorem  rozwoju   gospodarczego i generują większość inwestycji. Stąd decyzja o zaproszeniu ich do projektu – mówi Donata Kobylińska - Durka, kierownik Referatu Strategii i Rozwoju. – By promować Mrągowo jako miasto z dobrym klimatem dla biznesu, musieliśmy najpierw zapytać naszych przedsiębiorców, jaki ten klimat faktycznie jest. Nasze działania bez aktywnego udziału przedsiębiorców nie miałyby sensu – dodaje Magdalena Maślanka, koordynator projektu. 

Projekt „Dobry klimat dla biznesu w Mrągowie” został dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Budżet projektu wynosił 137 760 zł, z czego dofinansowanie stanowiło 92 500 zł. W ramach projektu opracowano Diagnozę gospodarczą, koncepcję promocji oraz zrealizowano szereg działań promocyjnych tj. film, bilbordy, materiały drukowane i multimedialne oraz kampanię w internecie.

Powyżej możecie obejrzeć film promujący cały projekt.

Źródło: UM w Mrągowie, oprac. red

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # Sharyn 2019-02-04 23:28
This is the perfect blog for everyone who really wants to understand this topic.
You understand so much its almost tough to argue with you (not that I actually would want to…HaHa).
You definitely put a brand new spin on a topic that's been discussed for many years.
Wonderful stuff, just great!

Here is my homepage - u k juicers: http://gdxdtzx.com/comment/html/?86123.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować