Najlepsi polscy kabareciarze oraz stawiający pierwsze kroki na kabaretowej scenie laureaci PAKI – Mrągowo po raz 19. stanie się polską stolicą humoru. 8 lipca w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Mazurska Noc Kabaretowa. Sprzedaż biletów na to satyryczne show już ruszyła. 

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Mazurska Noc Kabaretowa to jedna z najbardziej znanych letnich imprez plenerowych w Polsce. Tegoroczna 19. edycja odbędzie się 8 lipca. Na deskach amfiteatru nad jeziorem Czos wystąpią Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Ireneusz Krosny, Katarzyna Pakosińska, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Ewa Błachnio i Muzikanty, Formacja Chatelet, Ciach, Jurki, Antoni Gorgoń Grucha oraz laureaci 33. Przeglądu Kabaretów PAKA – Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Jest to okazja do zaprezentowania ich twórczości szerokiej publiczności. 

Oprawę muzyczną zapewnią Marcin Partyka & The Jobers. Czeka nas widowisko na najwyższym kabaretowym poziomie, doskonała zabawa i niepohamowany śmiech gwarantowane.

„Na fali”- takie jest hasło tegorocznego satyrycznego show. Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była i jest „na fali”: na fali młodości (bo jej trzonem zawsze były i są młode kabarety, laureaci PAKI), na fali sukcesu (bo ten kabareton wylansował i lansuje wiele karier takich gwiazd jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Smile, Kabaret Młodych Panów i wielu innych artystów), na fali przemian (tu powstały i powstają nowe trendy i gatunki: prowadzenie autorskie, skecze wspólne, covery w nowych zaskakujących interpretacjach itd.). I wreszcie na fali pięknego mazurskiego jeziora Czos, które powoduje, że MNK jest jedyna i niepowtarzalna – artyści kochają tu występować, a widzowie kochają ich oglądać w amfiteatrze i przed telewizorami.

Sprzedaż biletów na kabaretowy wieczór w Mrągowie już ruszyła. Możecie je nabyć za pośrednictwem strony www.biletynakabarety.pl

Źródło: PAKA, oprac. red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # Mio 2017-05-12 22:53
Artykuł z 11 maja .... a 11 maja dostępny jeden bilet w sektorze D .....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować