Po raz trzynasty Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn wspólnie z Aeroklubem Warmińsko-Mazurskim organizuje Rotariańską Majówkę Lotniczą. Piknik zaplanowano na niedzielę, 21 maja. Na lotnisku Dajtki nie zabraknie lotniczych atrakcji, wystaw samolotów i pokazów modeli latających. Polecamy!

Fot. rotary.org.pl
Fot. rotary.org.pl

To będzie prawdziwa gratka dla miłośników lotnictwa. W niedzielę, 21 maja na olsztyńskim lotnisku Dajki odbędzie się XIII Rotariańska Majówka Lotnicza. Imprezę z myślą o mieszkańcach Olsztyna i regionu organizują Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn i Aeroklub Warmińsko-Mazurski.

Rodzinny piknik rozpocznie się o 10.00. W programie atrakcje lotnicze, wystawy samolotów i pokazy modeli latających. Na specjalnie przygotowanej scenie wystąpią zespoły artystyczne z naszego regionu. Podczas majówki strażacy dadzą pokaz swojej profesjonalnej sprawności, a policjanci z olsztyńskiego garnizonu zorganizują pokaz sprzętu i działań. Dodatkowo wytwórcy rękodzielnicy zaprezentują swoje wyroby, a specjaliści od kuchni popiszą się swoimi dziełami kulinarnymi. Impreza zakończy się o 18.00.

Rotariańska Majówka Lotnicza to przede wszystkim akcja charytatywna w szczytnym celu. Całkowity dochód zostanie przekazany na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Budzik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie.

Źródło: rotary.org.pl, oprac. red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież