Blues z najwyższej półki po raz kolejny zabrzmi w Olsztynie. W połowie lipca rusza Międzynarodowy Festiwal Olsztyńskie Noce Bluesowe. Na scenie wystąpią artyści z USA i Włoch oraz rodzime gwiazdy. Sprawdźcie program imprezy. 

Fot. Organizator
Fot. Organizator

Przed nami XXVI edycja Olsztyńskich Nocy Bluesowych. Tegoroczna odsłona to przede wszystkim koncerty zagranicznych artystów oraz krajowych przedstawicieli bluesa. Wydarzenie zaplanowano na 14 i 15 lipca.

Pierwszego dnia na festiwalowej scenie usłyszymy polski zespół Jerry’s Fingers oraz Honey Island Swamp Band i Watermelon Slim Band z USA. Zagrają także Dany Franchi z Włoch, Paweł Szymański i Hard Times. W sobotę zaplanowano także koncerty konkursowe polskich zespołów bluesowych z cyklu „Twój Blues Poleca”. Gwiazdą drugiego dnia międzynarodowego festiwalu będzie Annika Chambers z USA. Będzie można także usłyszeć Blues Junkers, Dany Franchi Band czy duet Romek Puchowski i Keith Dunn.

Olsztyńskie Noce Bluesowe to jeden z najstarszych i najpopularniejszych festiwali bluesowych w Polsce. Historia festiwalu sięga 1984 roku i od początku kreuje muzyczną historię bluesowego grania w naszym kraju. To właśnie olsztyńskie sceny gościły najznakomitszych artystów bluesowych z różnych stron świata takich jak: Champion Jack Dupree, Mud Morganfield, Bobby Rush, Diunna Greenleaf, Janiva Magness czy Joe Louis Walker.

XXVI Międzynarodowy Festiwal Olsztyńskie Noce Bluesowe odbędzie się w dniach 14-15 lipca 2017. Program znajdziecie na stronie wydarzenia.

Źródło: Olsztyńskie Noce Bluesowe, oprac. red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # Lila 2017-11-16 16:15
CUCHÉ, D. A abecê de cultura nas ciências sociais.


Aqui é meu blog ; sexo ao vivo na webcam [sexonanet.net: https://sexonanet.net/minha-delicia-fodendo-e-gozando-comigo/]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Szukaj

Wyszukaj obiekt

Zobacz mapę obiektów

Pokaż mapę

Zobacz wszystkie obiekty

Pokaż obiekty