Po raz dziesiąty ekipa telewizji TVN wyrusza w wakacyjną podróż, by bawić urlopowiczów podczas gorącego lata. W tym roku „Projekt Plaża” zawita do takich kurortów jak: Kołobrzeg, Świnoujście, Darłowo, Łeba, Władysławowo oraz Olsztyn. Sprawdźcie szczegóły!

Fot.projektplaza.tvn.pl
Fot.projektplaza.tvn.pl

„Projekt Plaża” już od dziesięciu lat odwiedza najpiękniejsze polskie plaże serwując urlopowiczom szereg wyjątkowych atrakcji. Na aktywnych w miasteczku TVN będą czekać liczne wyzwania sportowe takie jak zajęcia fitness, szaleństwa zumba w rytmie gorącej muzyki, przejażdżki na bananie i ścianka wspinaczkowa. Dla dzieci stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach. Dla fanów show-biznesu czeka nie lada gratka – spotkania nie tylko z Olivierem Janiakiem, ale także z innymi gwiazdami TVN, które będą rozdawać autografy. Wieczory w miasteczku upłyną w klimacie filmowym z player.pl – w wybrane wieczory będą mieć miejsce seanse pod chmurką.

Wakacyjne szaleństwa będzie można oglądać na szklanych ekranie w „Dzień Dobry wakacje”, "Co za Tydzień" (na antenie TVN i TVN Style), na antenie TTV w programie "Tymczasem na plaży" oraz na stronie internetowej projektplaza.tvn.pl.

Tegoroczne miasteczko TVN odwiedzi następujące miejsca: Kołobrzeg (1.07 – 9.07) Świnoujście (15.07 – 23.07) Darłowo, plaża przy Darłówku Zachodnim (28.07 – 30.07) Łeba (4.08 – 6.08) Władysławowo (11.08 – 13.08) Olsztyn (18.08 – 20.08).

W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas lub zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie. Poniżej rozkład planowanych atrakcji: 9:00 – oficjalne otwarcie miasteczka 9:00 – 17:00 – AKTYWNA PLAŻA: sportowe wyzwania: siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, fitness, zumba, liczne konkursy 9:00 – 17:00 – STREFA WODNA: przejażdżki na bananie za motorówką, giga trampolina, regaty kajakowe 9:00 – 17:00 – KIDS CLUB: strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy z nagrodami 12:00 – 14:00 – SPOTKANIE Z GWIAZDAMI TVN 21:30 – KINO LETNIE PLAYER (w wybrane dni) Miasteczko jest czynne od 9:00 do godziny 17:00.

Wstęp na teren imprezy jest darmowy. Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji.

Źródło: visit.olsztyn.eu

Słowa kluczowe:
projekt plaża TVN Olsztyn 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież