W każdą sobotę aż do końca września o godzinie 16.00 rusza darmowa wycieczka po Olsztynie. Spacer z przewodnikiem rozpoczyna się przy Miejskiej Informacji Turystycznej w ratuszu. Najbliższy już w sobotę 17 czerwca. Polecamy!

Fot. en.wikipedia.org
Fot. en.wikipedia.org

Podczas dwugodzinnej wycieczki uczestnicy będą mogli zobaczyć Targ Rybny, zamek kapituły warmińskiej (z zewnątrz), pomniki Mikołaja Kopernika, rynek Starego Miasta, katedrę. Kolejnym punktem wycieczki jest zwiedzanie Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „Muzeum Nowoczesności” mieszczącego się w zrewitalizowanym Tartaku Raphaelsohnów. Dalej spacer wiedzie przez Park Centralny. Koniec wycieczki o godz. 17.50 przy Planetarium. Chętni zdążą kupić bilety na ostatni seans.

Przypominamy, że turystom biorącym udział w akcji „Nocujesz – zyskujesz!” przysługuje 25 % zniżki na bilety do planetarium. Spacery po Olsztynie prowadzą przewodnicy PTTK. Organizatorem akcji jest Biuro Promocji Urzędu Miasta Olsztyna. Jeśli chcecie przespacerować się po Olsztynie z przewodnikiem musicie stawić się w najbliższą sobotę o 16.00 przy Miejskiej Informacji Turystycznej w ratuszu (pl. Jana Pawła II 1, wejście od ul. 1 Maja). 

Źródło: olsztyn.eu

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Wyszukaj obiekt

Zobacz mapę obiektów

Pokaż mapę

Zobacz wszystkie obiekty

Pokaż obiekty