Po raz 10-ty mieszkańcy i turyści odwiedzający Mikołajki będą mogli skosztować „Rybkę na zdrowie”. Tradycyjnie częścią Dni Mikołajek będzie Mazurski Festiwal Rybny. W sobotę, 8 lipca od rana na placu Wolności rozpocznie się wielkie smażenie. Polecamy! 

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

W sobotę, 8 lipca od rana rozpocznie się Mazurski Festiwal Rybny "Rybkę na Zdrowie". Tej najpopularniejszej w regionie imprezy kulinarnej nie trzeba nikomu reklamować. Festiwal organizowany jest w centrum Mikołajek na Placu Wolności i przyciąga co roku, oprócz mieszkańców, tysiące turystów spędzających letni wypoczynek w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Miłośnicy dobrej kuchni będą mogli spróbować ryb przygotowanych na różne sposoby. Ich gotowanie, smażeniem i pieczeniem zajmą się najlepsi kucharze z Polski. W ramach imprezy odbędą się także warsztaty, pokazy i konkursy kulinarne.

Mazurski Festiwal Rybny „Rybkę na zdrowie” organizowany jest rokrocznie podczas obchodów Dni Mikołajek. Impreza promuje potrawy rybne oraz służy poszerzaniu wiedzy o rodzajach i znaczeniu produktów rybnych w racjonalnym żywieniu.

Źródło: it.mragowo, oprac. red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # Jamey 2018-01-25 09:52
Restart Homescapes  to appreciate your coins.my weblog homescapes tricks: http://homescapesguides.bravesites.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować