Start zlokalizowany na Placu Wolności w samym sercu Mikołajek, finish na niedawno wyremontowanym moście przy pięknej scenerii jeziora Mikołajskiego, do tego bardzo urozmaicona trasa z ciekawymi odcinkami, z którymi musieli zmierzyć się zawodnicy. Za nami kolejny już 5 etap cyklu Mazury MTB, który minionej niedzieli odbył się w mieście króla Sielaw.

Fot. Mateusz Klimek
Fot. Mateusz Klimek

W pierwszą niedzielę wakacji w samym centrum Mikołajek wystartował 5 etap Mazury MTB "W krainie Króla Sielaw". Trasa poprowadzona została z samego centrum Mikołajek, przez kładkę pieszą nad jeziorem Mikołajskie, wzdłuż kompleksu hoteli, do części jednego z największych kompleksów leśnych Polski - Puszczy Piskiej. Zawodnicy, którzy i tym razem licznie stawili się na stracie zawodów, przejechali przez niespotykane nigdzie indziej single, poprowadzone po stromych wzgórzach jeziora Mikołajskiego i jeziora Bełdany.

Etap 5 - Mikołajki – Wyniki

Więcej informacji o kolejnych wyścigach znajdziecie na stronie Mazury MTB oraz na fanpage'u. Zapraszmy do uczestnictwa jak i do kibicowania. Najbliższy wyścig odbędzie się w sobotę 1 lipca w Mrągowie!

Mazury MTB - etap 5 - Mikołajki. Fot. Mateusz Klimek

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież