10 lipca ruszyło głosowanie w Plebiscycie "7 nowych cudów Polski" organizowanym przez miesięcznik National Geographic Traveler. Wśród propozycji znajduje się jedna z największych atrakcji Mazur – szlak Rzeki Krutynia. Warto oddać swój głos i wesprzeć to wyjątkowe miejsce na Mazurach. Obejrzyjcie klip promujący turystykę kajakową na Krutyni!

Fot. Archiwum mazuria.tv
Fot. Archiwum mazuria.tv

Wśród propozycji na "7 nowych cudów Polski" znajdują się wyjątkowe miejsca z całego kraju. Dwa spośród 32 nominowanych miejsc znajdują się na terenie Mazur - Twierdza Boyen w Giżycku oraz szlak Rzeki Krutynia.

Głosować możecie poprzez stronę dedykowaną plebiscytowi - 7cudow.national-geographic.pl

Zachęcamy do wsparcia akcji, tym bardziej, że także dla głosujących przewidziane są nagrody!

W ubiegłym roku, w szóstej edycji plebiscytu zwyciężyło Planetarium EC1 w Łodzi. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w kraju. Może się poszczycić kopułą o średnicy 18 metrów oraz ekranem sferycznym o średnicy 14 metrów i salą wyposażoną w 110 wygodnych foteli. Zwiedzający mają szansę obejrzeć filmy na systemie projekcyjnym o rozdzielczości 8K. Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Która atrakcja zostanie laureatem siódmej edycji Plebiscytu? Mamy nadzieję, że będzie to mazurska atrakcja, ale wszystko w Waszych rękach!

Obejrzyjcie video promujące szlak kajakowy na Krutyni!

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież