10 lipca ruszyło głosowanie w Plebiscycie "7 nowych cudów Polski" organizowanym przez miesięcznik National Geographic Traveler. Wśród propozycji znajduje się jedna z największych atrakcji Mazur – szlak Rzeki Krutynia. Warto oddać swój głos i wesprzeć to wyjątkowe miejsce na Mazurach. Obejrzyjcie klip promujący turystykę kajakową na Krutyni!

Fot. Archiwum mazuria.tv
Fot. Archiwum mazuria.tv

Wśród propozycji na "7 nowych cudów Polski" znajdują się wyjątkowe miejsca z całego kraju. Dwa spośród 32 nominowanych miejsc znajdują się na terenie Mazur - Twierdza Boyen w Giżycku oraz szlak Rzeki Krutynia.

Głosować możecie poprzez stronę dedykowaną plebiscytowi - 7cudow.national-geographic.pl

Zachęcamy do wsparcia akcji, tym bardziej, że także dla głosujących przewidziane są nagrody!

W ubiegłym roku, w szóstej edycji plebiscytu zwyciężyło Planetarium EC1 w Łodzi. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w kraju. Może się poszczycić kopułą o średnicy 18 metrów oraz ekranem sferycznym o średnicy 14 metrów i salą wyposażoną w 110 wygodnych foteli. Zwiedzający mają szansę obejrzeć filmy na systemie projekcyjnym o rozdzielczości 8K. Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Która atrakcja zostanie laureatem siódmej edycji Plebiscytu? Mamy nadzieję, że będzie to mazurska atrakcja, ale wszystko w Waszych rękach!

Obejrzyjcie video promujące szlak kajakowy na Krutyni!