Weselny klimat poczujemy w połowie sierpnia w Mrągowie. W piątek, 18 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów. Podczas trzygodzinnego koncertu bawić się będziemy przy największych weselnych przebojach. Na scenie wystąpią m.in. Weekend, Classic i Milano. Polecamy!

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Znane wszystkim przeboje „Ona tańczy dla mnie”,„O Tobie kochana” czy „Hej czy Ty wiesz” będziemy mogli usłyszeć podczas I edycji Festiwalu Weselnych Przebojów. W piątek, 18 sierpnia na scenie amfiteatru nad jeziorem Czos pojawią się wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, których hity nucimy na każdym weselu! Początek koncertu godz. 19:00.

Podczas trzygodzinnego koncertu wystąpią: Gąsowski Wojciech, Dwa plus jeden, Top One, Maryla Rodowicz, Masters, Bolter jako Jan Zieliński, Zespół cygański "Siostry Matkowskie", Zespoł weselny "Chorus", Paula, Weekend, Classic, Tropic, Krystyna Giżowska, The Chance-cover, Milano, Defis, Exaited, Wodzirej Bartek Orzeł, Akordeonista Mariusz Ambrożuk, Stageman - 4 osoby, Grupa Taneczna.

Festiwal Weselnych Przebojów jest kontynuacją odbywającej się kilka lat z rzędu imprezy Disco pod Żaglami. Miłośnicy muzyki disco i disco polo nie muszą się przejmować, znów spotkają się w Mrągowie na wspólnej biesiadzie, a telewidzowie obejrzą transmisję na żywo oczywiście w telewizji Polsat. Start o 20:00.

Bilety na Festiwal Weselnych Przebojów z Polsatem - Mrągowo 2017 w cenach 69 zł, 79 zł, 109 zł można zakupić poprzez serwis ebilet lub w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki. Organizatorem imprezy jest Stars of Poland, we współpracy z Miastem Mrągowo.

Źródło: IT Mrągowo, oprac. red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # Wawa 2017-08-15 22:35
Mragowo miasto fajnych impprez jestem tam często szkoda ze inne miasta nie mają takich atrakcji wczoraj byliśmy na Polskiej nocy kabaretowej oczywiście w MRĄGOWIE cały amfiteatr po brzegi i najlepsze kabarety SUPER to mało powiedziane było zajebiście za rok wrócę tu napewno SUPER MIASTO POZDRAWIAM WAWA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować