Kabaret Smile przyjedzie do Kętrzyna z nowym programem „To Ci tłumaczę!”. Śmiechoterapię zaplanowano na 21 października w hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Kętrzynie. Bilety możecie kupić w kasie kina „Gwiazda”. Polecamy!

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Przygotujcie się na potężną dawkę śmiechu. Kabaret Smile w Kętrzynie zaprezentuje najnowszy program „To Ci tłumaczę!”. Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie dwugodzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia a kabaret Smile wykona to w swoim stylu.

Dylematy teścia oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Artyści zwracają też uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz dopalaczy. Śmiało stwierdzić można, że to pierwsze, z powodzeniem wykorzystują w nowym programie.

Kabareciarze z Lublina pojawią się w Kętrzynie 21 października w hali sportowo-widowiskowej MOSiR. Wydarzenie rozpocznie się o godz.17.00. Bilety w cenie 50 zł możecie kupić w kasie kina „Gwiazda”.

Źródło: KCK Kętrzyn

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież