Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie na co dzień jest prezentowane od strony wystawienniczej i niezwykle rzadko istnieje możliwość zapoznania się z jego funkcjonowaniem. W najbliższy piątek zachęcamy mieszkańców do udziału w dniu otwartym. Trasa zwiedzania powiedzie przez pomieszczenia na co dzień niedostępne dla publiczności.

Fot. Wojciech Krom/ Źródło: Olsztyn.eu
Fot. Wojciech Krom/ Źródło: Olsztyn.eu

Dzień otwarty wprowadzi odbiorców w arkana pracy muzealników z różnych działów. Trasa interaktywnego zwiedzania będzie wiodła przez kolejne pokoje, gdzie będzie można „podejrzeć”, czym zajmują się muzealni specjaliści. Każdy z uczestników, na podstawie zebranych informacji wypełni specjalną „kartę katalogową muzeum”. Zapraszamy klasy szkolne i inne grupy zorganizowane. Zapisy tel. 89 527 95 96 w. 2.

Jeśli jednak nie uda Wam się uczestniczyć w tym przedsięwzięciu to już na początku października placówkę można będzie odwiedzić za półceny. Muzeum Warmii i Mazur zaprasza 7 i 8 października na „Weekend za pół ceny”. Bilety wstępu do wszystkich muzeów - siedziby głównej (zamek w Olsztynie) i siedmiu oddziałów w regionie będą dostępne z 50% zniżką.

Źródło: Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież