Soczyste burgery, meksykańska chimichanga, węgierski langosz, azjatyckie pierożki oraz hiszpańskie churros. Te i wiele więcej pyszności czekać w najbliższy weekend w Olsztynie.  Zapraszamy na tą kulinarną podróż dookoła świata.

Fot. fanpage Festiwal Smaków
Fot. fanpage Festiwal Smaków

W kulinarną podróż dookoła świata gości zabierze ponad 20 „restauracji na kółkach” ze zróżnicowaną kuchnią. Dania w food truckach przygotowywane są przy klientach, ze świeżych, starannie dobranych składników. Na gości czekać będą m.in. potrawy kuchni azjatyckiej, hiszpańskiej, indyjskiej czy też meksykańskiej. Dwudniowa kulinarna podróż odbędzie się w najbliższy weekend w Olsztynie. W sobotę 23 września food trucki pojawią się już od godziny 12:00 i do godziny 21:00 będą dostępne dla zainteresowanych smakoszy. Z kolei w niedzielę, restauracje na kółkach będą otwarte zaledwie godzinę krócej.

Zapowiada się bardzo pyszny weekend. Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe, w tym Akademia Gier Planszowych Rebel. Odbędą się zawody kulinarne z nagrodami w jedzeniu na czas m.in. półmetrowej zapiekanki, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu. Na gości czekać będzie muzyka, strefa chilloutu, strefa konsumpcji oraz kącik dla najmłodszych. Zapraszamy wszystkich chętnych na ulicę Krasickiego w Olsztynie.

Źródło: olsztyn.eu

Słowa kluczowe:
festiwal smaków Olsztyn food truck 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież