Sonia Bohosiewicz wcieli się w rolę najsłynniejszej blondynki świata. Znaną i lubianą aktorkę będziecie mogli zobaczyć w braniewskim Centrum Kultury podczas spektaklu "10 Sekretów Marilyn Monroe". Polecamy!

Fot. Braniewskie Centrum Kultury
Fot. Braniewskie Centrum Kultury

Spektakl "10 Sekretów Marilyn Monroe" zaplanowano na 19 października w braniewskim Centrum Kultury. Sonia Bohosiewicz wejdzie na scenę o 18.00 i zabierze publiczność w świat tajemnic jednej z największych gwiazd w historii Hollywood.

"10 sekretów Marilyn Monroe" to pełna emocji i kolorów muzyczna uczta. Aktorka opowie i zaśpiewa sekrety najsłynniejszej blondynki świata. W repertuarze pierwszego koncertu Soni Bohosiewicz znalazły się utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy". W programie m.in. "Diamonds are the best girl's friend", "New York, New York", "I've got you under my skin", "Teach me, Tiger" czy "I'm beginning to see the light". Koncert odbędzie się przy akompaniamencie fortepianu.

Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy'emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że... Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie. Sonia Bohosiewicz odsłoni przed Państwem zupełnie inne, niż to promowane przez media, oblicze jednej z największych gwiazd w historii Hollywood.

Sonia Bohosiewicz to kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w "Excentrykach" (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. W Centrum Kultury 105 usłyszą Państwo m.in. tytułowy utwór: "On the Sunny Side of the Street". Bilety w cenie 45 złotych możecie rezerwować w Centrum Kultury w Braniewie.

Źródło: www.braniewskiecentrumkultury.pl, oprac. red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież