Takie projekty to doskonała promocja dla naszego regionu. Spółka, której współudziałowcem jest piłkarz Robert Lewandowski zamierza wybudować restaurację na jeziorze Niegocin. Plany są ambitne, a pierwsze kroki w tym kierunku już zostały poczynione.

Fot. wikipedia.pl
Fot. wikipedia.pl

Inne miasta już mogą zazdrościć giżyckiemu samorządowi. To właśnie w tej lokalizacji, zdecydował się zainwestować Robert Lewandowski. Piłkarz, wspólnie z dwoma innymi udziałowcami stworzył spółkę Nowe Mazury Osiem, która wystąpiła do giżyckiego samorządu o dzierżawę 40-metrowego pasa wzdłuż cyplu na jeziorze Niegocin. W tym miejscu, na palach wbitych w dno jeziora ma powstać budynek restauracji. Oddanie inwestycji przewidziano na 2019 rok.

Restauracja o wielkości 30x30m będzie usytuowana na palach. Za dzierżawę 40-metrowego pasa wzdłuż cyplu, spółka zapłaci 31 tysięcy złotych rocznie.

Z pewnością nazwisko najbardziej znanego polskiego sportowca przyciągnie do Giżycka wielu turystów. Zjeść w restauracji Roberta Lewandowskiego, już nie możemy się doczekać!

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież