Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości, który odbędzie się 16 listopada 2017 roku w Olsztynie, zgromadzi przedsiębiorców z naszego regionu i najlepszych trenerów mentalnych z całej Polski. Trenerzy mentalni, m.in.: Jakub Bączek, Łukasz Jakóbiak i Andrzej Cichocki pokażą, jak ważne jest stawianie na własny rozwój, jak odnieść sukces, otworzyć umysł i znaleźć sposób na spełnianie marzeń. Coaching jest coraz bardziej popularną na całym świecie metodą rozwoju. Jednak nie tylko własnego „ja”, ale także każdego biznesu.

For. warmia.mazury.pl
For. warmia.mazury.pl

Kongres to przestrzeń wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy nauką, biznesem i technologią. Zaprezentowane zostaną innowacyjne pomysły i inspiracje do osiągania sukcesu w życiu. Uczestnicy dowiedzą się jak budować markę swojej firmy, gdzie szukać dobrych praktyk w biznesie i jak inwestować w siebie, by osiągnąć wymarzone cele. Odbędą się też prezentacje najnowszych rozwiązań z wykorzystaniem technologi.

Jeden z bloków tematycznych dotyczy zdrowia i zostanie podzielony na dwie części. W części poświęconej biznesowi odbędą się szkolenia dla menadżerów klubów fitness, ośrodków sportowych, blogerów fitness, trenerów personalnych i dietetyków. Kolejna poświęcona będzie wizerunkowi danej imprezy lub organizacji sportowej, źródłach finansowania i zarządzaniu budżetem projektu. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Współorganizatorem Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Zarejestruj się na stronie internetowej www.kongresprzyszlosci.pl

Źródło: warmia.mazury.pl

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież