Grała u Krzysztofa Zanussiego czy Stanisława Barei. Szerszej publiczności znana jest z takich seriali jak „Barwy szczęścia” czy „Na dobre i na złe”. Stanisława Celińska wystąpi na deskach Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie w kolejnej wspaniałej roli – pieśniarki. W listopadzie odbędzie się koncert „Atramentowa”.

Fot. Strona internetowa artystki.
Fot. Strona internetowa artystki.

W niedzielę, 19 listopada o godz. 18.00 w Centrum Kultury zaplanowano niezwykłe muzyczne wydarzenie - koncert "Atramentowa" Stanisławy Celińskiej oraz zespołu pod kierownictwem Macieja Muraszko.

Stanisława Celińska to wokalistka oraz przede wszystkim znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Pamiętamy jej rolę w takich filmach jak „Pieniądze to nie wszystko”, „Moja krew” czy w serialach uwielbianych przez polaków „Złotopolskich”, „Na dobre i na złe”, „Hela w opałach” czy „Barwy szczęścia”.

„Atramentowa…” to płyta Stanisławy Celińskiej, w której aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

Artystce towarzyszą wybitni muzycy pod kierownictwem Macieja Muraszko. Album uzyskał status podwójnej Płyty Platynowej, został uznany za Bestseller Empiku - za najlepiej sprzedającą się płytę Polskiego Artysty 2015 roku oraz był nominowany do Fryderyków za 2015 rok w kategorii Muzyka Pop.

Bilety w cenie: 60 zł - przedsprzedaż do 3.11.17, 75 zł od 4.11.17 do nabycia w recepcji Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie oraz w systemie Ekobilet

Słowa kluczowe:
Stanisława Celińska Mrągowo koncert 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież