Bieg Niepodległości w Olsztynie wystartuje, tak jak w innych miastach w Polsce, 11 listopada o godz. 11:11. Biegacze będą mieli do pokonania 10 km. Jeśli chcecie pobiec w 99. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę musicie się spieszyć, bo organizatorzy ustalili limit 400 uczestników.

Źródło: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

Stolica Warmii i Mazur dołączy w tym roku do zacnego grona miast organizatorów tej inicjatywy. Pierwszy Olsztyński Bieg Niepodległości wystartuje 11 listopada dokładnie o godz. 11.11. Biegacze będą mieli do pokonania 10 km ulicami miasta. Przed startem rozgrzewkę przeprowadzi Tomasz Domżalski, ambasador olsztyńskiego biegu.

Organizatorzy zaplanowali także bieg dla dzieci. Będą to 4 dystanse w 4 przedziałach biegowych. Koszt uczestnictwa wyniesie symboliczne 5 złotych, a całkowity dochód z tych biegów przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Pobiegnijmy razem w 99 rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę, zachęcają organizatorzy. Aby wziąć udział w biegu należy wcześniej dokonać rejestracji i dokonać opałaty. Na liście startowej jest już ponad 280 nazwisk, więc musicie się spieszyć, bo organizatorzy przygotowali dla biegaczy 400 pakietów startowych. Zapisy dostępne są przez serwis Agencja Projekt Igrzyska.

Słowa kluczowe:
I Bieg Niepodległości Olsztyn zapisy 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież