Trzy dni intensywnych spotkań, wypełnionych pozytywną energią i empatią. Pod koniec listopada w Elblągu startują 11. Międzynarodowe Spotkania Artystyczne. Swoją twórczość zaprezentują artyści wyjątkowi - sprawni oraz z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, z Polski i zagranicy.

Fot. Światowid Elbląg
Fot. Światowid Elbląg

Po raz jedenasty w Kinie Światowid w Elblągu spotkają się wyjątkowi artyści – pełnosprawni i niepełnosprawni. W czwartek 23 listopada ruszają Międzynarodowe Spotkania Artystyczne. Przez cztery dni czekać na Nas będą koncerty muzyczne, spektakle teatralne, warsztaty artystyczne, pokazy filmowe, spotkania integracyjne, konferencje, wystawy plastyczne oraz fotograficzne.

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne mają na celu prezentację szerszej publiczności i promocję różnorodnych form twórczości artystów z Polski oraz Europy Środkowej i Wschodniej. Założeniem organizatorów wydarzenia jest szeroko pojęta integracja i przełamywanie barier społecznych. Cele te realizowane są poprzez promowanie artystycznych osiągnięć osób niepełnosprawnych w otwartym społeczeństwie oraz włączenie ich w aktywne współuczestnictwo w tych działaniach. Bez taryfy ulgowej, na równi z osobami sprawnymi.

Źródło: Światowid Elbląg, oprac. red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # Caleb 2018-01-12 22:33
You ought to take part in a contest for one of the
highest quality sites on the net. I am going to recommend this web site!


Feel free to visit my webpage - 反向連結: https://mybacklinksseo.wordpress.com/category/%e5%a6%82%e4%bd%95%e5%bb%ba%e6%a7%8b%e5%8f%8d%e5%90%91%e9%80%a3%e7%b5%90/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Vernita 2018-01-11 19:37
Alienação e entrega com gás de cozinha.

My blog post; gas
no jardim roberto: http://www.intikilla.org/turismo-solidario/index.php?option=com_easybookreloaded&controller=entry&Itemid=106&limit19770
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować