Z Szyman do Lwowa polecisz z LOT-em. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury uruchamia kolejny kierunek, dzięki temu od przeszłego roku z mazurskiego lotniska będzie można udać się nie tylko do Londynu.

Fot. pixabay.com
Fot. pixabay.com

Od przyszłego roku powiększy się lista połączeń realizowanych z Portu Olsztyn-Mazury. Ostatnio pisaliśmy o tym, że przed sezonem letnim ruszą loty do Burgas w Bułgarii, a to nie koniec dobrych wieści. Od marca z Szyman polecimy także do Lwowa. Połączenie będzie obsługiwane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

Jak czytamy w komunikacie umieszczonym na jednym z portali społecznościowych, pasażerowie podróżujący z Mazur zyskają bezpośrednie połączenie do Lwowa. – Liczymy na wzmożony ruch turystyczny i biznesowy zarówno w kierunku ukraińskim, jak i na Warmię i Mazury oraz wymianę naukową – powiedział Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Pan Gustaw Marek Brzezin.

Loty na Ukrainę będą wykonywane dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Samolot będzie startował ze Lwowa o godz. 1:40, żeby następnie wylądować w Szymanach o 2:15. W drugą stronę start z Szyman przewidziany jest na godz. 3:10, a lądowanie we Lwowie o 5:35. Bilety są już w sprzedaży, za najtańszy musimy zapłacić 239 zł w obie strony.

Nowe desygnacje to efekt rozmów z przewoźnikiem, o których władze portu lotniczego Olsztyn-Mazury wspominały, kiedy z siatki połączeń zniknął kierunek Oslo. O czym także pisaliśmy.

Marlena Bieleninik, źródło: mazuryairport

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież