Znani widzom Discovery Channel zbieracze złomu po raz kolejny odwiedzili Mazury. Tym razem ekipa „Złomowiska” pojawiła się w Giżycku by nakręcić sceny do ostatniego odcinka najnowszej serii. Emisja planowana jest jeszcze w tym roku.

Fot. gizycko.pl
Fot. gizycko.pl

 

Uwielbiani przez widzów bohaterowie „Złomowiska” na początku września pojawili się w na Mazurach, gdzie kręcone były sceny do ostatniego odcinka najnowszej serii programu. Do Giżycka przyjechała ekipa złomowiska z Radostowic. Sonia vel „mama”, Rafał zwany „tatą”, Kapitan, Jawor, Bobek, Łoś oraz Szejk w pocie czoła pracowali na giżyckiej plaży.

 

Fot. gizycko.pl

Co tym razem wydarzy się wśród ton złomu? Fabuła do końca pozostaje tajemnicą, pewne jest jednak, że w odcinku pojawi się znany w Giżycku wrak kutra rybackiego „Sharky” oraz gościnnie wystąpi kierownik pływalni miejskiej w Giżycku Andrzej Flisiak.

Złomowisko PL, hitowa polska produkcja przedstawia codzienne życie i pracę na polskich złomowiskach. Emisję odcinka z Giżycka zaplanowano na 13 grudnia (środa), godz. 21.00 w Discovery Channel.

Źródło: gizycko.pl, oprac. red.

 

Słowa kluczowe:
Złomowisko Discovery Channel Giżycko 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież