Blisko 200 mln zł trafi do samorządów na Warmii i Mazurach. Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa podpisał blisko 50 umów. Fundusze pochodzić będą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Społecznego RPO WIM 2014-220.

Fot. Wrota Warmii i Mazur
Fot. Wrota Warmii i Mazur

Umowy dotyczą działań z zakresów cyfrowy region, efektywność energetyczna, infrastruktura transportowa, kultura i dziedzictwo, rewitalizacja oraz kadry dla gospodarki.

W starostwie powiatowym w Ostródzie zawarto umowy na kwotę 3,6 mln zł na działania wzmacniające cyfrowy region. Z kolei działania miasta Ostródy dotyczą cyfrowego regionu oraz efektywności energetycznej. Starostwo powiatowe w Iławie prowadzi projekty związane z efektywnością energetyczną, warte 18,8 mln zł i z powiatem iławskim umowę wartą 6,7 mln zł na cyfryzację. Starostwo powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim podpisało umowę na cyfrowy region, wartą 2,3 mln zł. W Działdowie na cyfrowy region o wysokości 2,7 mln zł.

Kolejne 42 umowy zostały podpisane w Olsztynie. Na nowoczesne e-usługi dla mieszkańców gminy Piecki zabezbieczono ponad 800 tys. zł, a na podniesienie jakości e-usług i cyfrowej dostępności informacji sektora publicznego dla klientów Urzędu Gminy Kętrzyn ponad 1 mln.

Źródło: Wrota Warmii i Mazur

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # Kristin 2018-01-25 21:59
I dont understand why this game is so hard.

Here is my weblog - homescapes: http://homescapesguides.bravesites.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować