Początek stycznia kojarzy się z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Nie inaczej będzie i w tym roku, podczas 26 finału Orkiestry Serc. Liczba imprez w związku z tym przedsięwzięciem, które zaplanowano na najbliższą niedzielę 14 stycznia w naszym regionie jest tak duża, że trudno było by wymienić wszystkie. Postaramy się przybliżyć Wam choćby kilka.

Fort. Źródło: wosp.org.pl
Fort. Źródło: wosp.org.pl

W najbliższą niedzielę 14 stycznia w wielu miastach z naszego województwa zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z pewnością na uwagę zasługuje kilka ciekawych imprez w regionie. Na naszej mapie Orkiestrowego Grania znalazła się Ostróda, gdzie gwiazdą będzie legendarny polski zespół punkrockowy Moskwa. Miasto także słynie z nietypowych licytacji. W tym roku zwłaszcza jedna może przebić wszystkie. A mianowicie Dzień z Księdzem na Mazurach. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Będzie się działo także w Iławie czy Olsztynie. Iławski Sztab WOŚP w tym roku postawił na festyn myśliwski czy wielki pinpongowy turniej - Program. Olsztyn z kolei na koncerty, wystawy edukacyjne dla dzieci, bieg z cukrzycą czy przejażdżki konne. - Kliknij tutaj!. Tradycyjnie nieodłącznym elementem na zakończenie każdej imprezy będzie Światełko do Nieba.

Zapraszamy Was także do Giżycka, Mrągowa czy Węgorzewa. Bądźcie podczas 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież