Przyjdź na bezpłatne warsztaty do olsztyńskiego ratusza i poznaj tajniki zdrowia i urody Japończyków. Spotkanie z Kaori Matsuyama odbędzie się w czwartek (18 stycznia) o 14:00. Polecamy!

Fot. pixabay.com
Fot. pixabay.com

Kultura Japonii zagościła w ratuszu na dobre. Podczas kolejnej odsłony warsztatów goście z Azji zdradzą tajniki zdrowia i urody Japończyków, którzy słyną z długowieczności. Wynika to ze stylu życia, który wpajany jest im już od najmłodszych lat.

Warsztaty poprowadzi Kaori Matsuyama, która przybliży uczestnikom japońskie sekrety dbania o zdrowie i urodę. Spotkanie odbędzie się w czwartek (18 stycznia) o 14:00 w ratuszu (sala 219).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zgłaszanie chęci udziału. Można to zrobić mailowo wysyłając informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu promowania miasta Olsztyna w Japonii i wymiany kulturowej i gospodarczej między Olsztynem a Japonią.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież