Illusion, Łąki Łan, Natalia Przybysz i Ray Wilson – to muzyczne propozycje Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Wszystkie koncerty zaplanowano na marzec. Polecamy!

Fot. wikimedia.org
Fot. wikimedia.org

Jeden z najbardziej barwnych i energetycznych zespołów na polskiej scenie muzycznej powraca do Olsztyna! Zespół Łąki Łan wystąpi w olsztyńskim Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w ramach trasy "Leć Tour". Koncert odbędzie się 17 marca o godz. 20:00.

Dzień później (18 marca) na scenie CEiK szczególne wydarzenie - wiosenną trasę koncertową trzech silnych, lecz subtelnych, kobiecych osobowości polskiej sceny muzycznej! Natalia Przybysz w towarzystwie trip-hopowego Mikromusic i utalentowanej, wschodzącej gwiazdy Odet. Ten skład gwarantuje, że kobieca trasa z udziałem tych artystek jest pretendentką do tytułu muzycznego wydarzenia roku 2018!

Koncert Raya Wilsona z cyklu "Genesis Classic" zaplanowano na 23 marca o godz. 19:00. Pochodzący ze Szkocji były wokalista GENESIS zaprezentuje zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy, jak i autorski materiał, w tym kompozycje ze swoich najnowszych albumów.

lllusion zaprezentował pierwszy singiel „Kto jest winien?”, który zapowiada nową, pierwszą od 4 lat, płytę. W marcu album pod tytułem „Anhedonia” trafi na sklepowe półki, a zespół ruszy w trasę koncertową. Nie ominie stolicy Warmii i Mazur. Koncert w ramach trasy "Anhedonia" odbędzie się 24 marca o godz. 19:30.

Informacji o sprzedaży biletów szukajcie na stronie CEiK.

Źródło: CEIK Olsztyn, oprac. red.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież