Jeśli czas spędzony w kuchni jest dla Ciebie prawdziwą przyjemnością, a przyrządzanie potraw i eksperymentowanie z produktami sprawia Ci wiele radości. To mamy coś specjalnego dla Ciebie. Warsztaty kulinarne w ramach projektu „Mistrz Sztuki Kulinarnej” organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie.

Zdobądź nowe umiejętności lub opanuj już te zdobyte. Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie - Związek Pracodawców zaprasza do udziału w projekcie „Mistrz Sztuki Kulinarnej” dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ruszył już nabór do pierwszego szkolenia w ramach projektu pt. „Podstawy zarządzania kuchnią i elementy kuchni międzynarodowej”. Jeśli chciałbyś wziąć udział akurat w tym szkoleniu to zapraszamy na stronę mskmazury.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat. W ramach projektu kolejne szkolenia będą dotyczyły kuchni fusion i kuchni molekularnej oraz kuchni tradycyjnej i regionalnej.

Warsztaty w ramach projektu poprowadzą kucharze z ogromnym doświadczeniem, posiadający kulinarny talent i zmysł. Na co dzień pracują jako szefowie kuchni w cenionych restauracjach, a także jako trenerzy kulinarni.Od lewej: Andrzej Bałdyga, Marcin Sasin, Marcin Piotrowski i Mirosław Rynduch

Zachęcamy do udziału w kulinarnym przedsięwzięciu. Szczegóły oraz informacje dotyczące szkoleń wraz z dokumentami znajdziecie na stronie mskmazury.pl.