Jeśli czas spędzony w kuchni jest dla Ciebie prawdziwą przyjemnością, a przyrządzanie potraw i eksperymentowanie z produktami sprawia Ci wiele radości. To mamy coś specjalnego dla Ciebie. Warsztaty kulinarne w ramach projektu „Mistrz Sztuki Kulinarnej” organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie.

Zdobądź nowe umiejętności lub opanuj już te zdobyte. Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie - Związek Pracodawców zaprasza do udziału w projekcie „Mistrz Sztuki Kulinarnej” dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ruszył już nabór do pierwszego szkolenia w ramach projektu pt. „Podstawy zarządzania kuchnią i elementy kuchni międzynarodowej”. Jeśli chciałbyś wziąć udział akurat w tym szkoleniu to zapraszamy na stronę mskmazury.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat. W ramach projektu kolejne szkolenia będą dotyczyły kuchni fusion i kuchni molekularnej oraz kuchni tradycyjnej i regionalnej.

Warsztaty w ramach projektu poprowadzą kucharze z ogromnym doświadczeniem, posiadający kulinarny talent i zmysł. Na co dzień pracują jako szefowie kuchni w cenionych restauracjach, a także jako trenerzy kulinarni.Od lewej: Andrzej Bałdyga, Marcin Sasin, Marcin Piotrowski i Mirosław Rynduch

Zachęcamy do udziału w kulinarnym przedsięwzięciu. Szczegóły oraz informacje dotyczące szkoleń wraz z dokumentami znajdziecie na stronie mskmazury.pl.

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież