Po raz pierwszy nieopodal Mikołajek odbędzie się niecodzienne spotkanie dwóch blogerek - Pauliny Grochowskiej i Emilii Wawrzonkowskiej. Podczas spotkania odbędzie się zbiórka pieniędzy na artykuły pierwszej potrzeby dla rodziny Elwiry Hanasz, jednej z mieszkanek Mikołajek dotkniętej paraliżem po zatorze szyjnym.

Fot. organizatorzy
Fot. organizatorzy

W dniach 2-4 lipca 2018 w urokliwym Folwarku Łuknajno, nieopodal Mikołajek, odbędzie się spotkanie blogerek pod szyldem BlogoweLove. Organizatorkami są dwie popularne blogerki: Paulina Grochowska (www.oliloli-newlife.com) oraz Emilia Wawrzonkowska (www.http://mamaisynzgranyteam.pl), która jest jednocześnie mieszkanką Mikołajek. Celem wydarzenia jest integracja i rozwój w sercu Mazur, które obejmować będą m.in. warsztaty rozwojowe z Anią Mikołajczyk z "Cuda Wianki" i warsztaty ceramiczne z Anną Zaborowską.

Uczestniczki będą miały możliwość zapoznania się z najpiękniejszym regionem Polski, jego tradycją i ofertą kulturową, nauczą się także podstawowych zwrotów z regionalnej gwary. Podczas spotkania przewiduje się zbiórkę pieniędzy na artykuły pierwszej potrzeby dla rodziny Elwiry Hanasz, jednej z mieszkanek Mikołajek dotkniętej paraliżem po zatorze szyjnym.

W tym niezwykle przyjemnym i inspirującym klimacie organizatorki chcą przedstawić uczestniczkom także ofertę regionalnych producentów i rękodzielników. Poszukiwane są zatem osoby zainteresowane prezentacją swoich wyrobów na blogach i w social mediach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną.

Emilia Wawrzonkowska

Słowa kluczowe:
Mikołajki Blogowe Love spotkanie 

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież