Portal Mazuria.tv powstał z myślą o promocji wydarzeń społeczno-kulturalnych, biznesu, turystyki oraz samorządów najpiękniejszego zakątka Polski jakim są Mazury.

Będziemy zajmować się tym, co najważniejsze dla turystów odwiedzających ten piękny zakątek Polski, ale także dla mieszkańców, którzy liczą na to, że turyści odwiedzą właśnie ich pensjonat, hotel, restaurację czy miejscowość, skorzystają z oferty kulturalnej lub wypoczynkowej.

Na portalu Mazuria.tv będą mogli Państwo znaleźć profesjonalnie przygotowane artykuły, filmy promocyjne, relacje bogate w multimedia i zrealizowane za pomocą sprzętu video i foto. Wszystko to przygotowane przez dziennikarzy, operatorów i montażystów z wieloletnim doświadczeniem.

Relacjonujemy także najważniejsze wydarzenia z Mazur w formule przekazów na żywo!

Nasz portal podzielony będzie na działy tematyczne dotyczące:

  • promocji obiektów turystycznych, w którym każdy z obiektów promowanych przez portal Mazuria.tv ma swoją podstronę z dedykowanym adresem w domenie Mazuria.tv . Na podstronie danego obiektu można znaleźć spot video promujący dany obiekt, sprawdzić położenie, atrakcje, a także złożyć rezerwację.
  • Aktualności, w którym znajdują się najważniejsze z punktu widzenia turystów, mieszkańców Mazur informacje.
  • Zbliżających się imprez, w którym można sprawdzić co ciekawego będzie działo się w najbliższym czasie na Mazurach.
  • Wyszukiwania obiektów, w którym można znaleźć interesujący nas obiekt turystyczny, hotel, restaurację, przedsiębiorstwo i atrakcje turystyczne regionu, promowane przez portal Mazuria.tv

Zapraszamy do współpracy!

IQ Connect Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 16 (biurowiec, I piętro)
11-700 Mrągowo
e-mail: kontakt@mazuria.tv
tel. 513 529 029

Słowa kluczowe:
O nas Poznaj Video Mazury